- خواهر پرژین یکی از بهترین وبلاگ نویس هایی که میشناسم فوت شدن، براشون از صمیم قلب آرزوی صبر میکنم. از وقتی وبلاگشون رو باز کردم و اون مطلب رو دیدم تا همین الان تو شوک هستم. امیدوارم اون دو تا بجه ی نازنینش آسیب نبینن و در آرامش بزرگ بشن با اینکه سخته.

- مزخرف تر از سندروم پیش از قاعدگی نداریم و نخواهیم داشت، فرشته مقرب الهی هم که باشی در این دوران میشی سگ پاچه بگیر.

- برانکو گفته از چند ماه پیش با الاهلی مذاکره کرده بودم، چند ماه پیشش هم میشه همون موقع ها که پرسپولیس به الاهلی باخت :)) در کل این سه سال که آقای وزیر و دوستان براش جام آوردن، آخرش هم گفته تو لیگ ایران نمیشه قهرمان آسیا شد، خدایا شکرت :))) آخه چقدر یک نفر میتونه پررو باشه، ببخشید دیگه زور فدراسیون فوتبال به داورای ای اف سی نمیرسید که بخردشون برات پرفسور جون، ایشالا مدیرای الاهلی بیشتر پول دارن و بتونن برات اینکارو انجام بدن :))

- بالاخره اولین وبسایتم رو طراحی کردم و بزودی پابلیشش میکنیم، یک پرسونال وبسایت هستش که وقتی پابلیش شد اینجا میذارمش و خیلی خوشحال میشم که نظراتتون رو در موردش بهم بگید.

- چه فعل و انفعالاتی در مغز من رخ میده که یادم میره شارژر موبایلم و با خودم بیارم شرکت؟
خودم میدونم، خوابالودگی فراوان، بحدی  که الان قهوه اسپرسو هم خوردم ولی چشمام بزور بازه :))

- کلی تمرین باید برای کلاس زبانم انجام بدم که در این تعطیلات آخر هفته نیم نگاهی هم بهشون ننداختم، همش درگیر پروژم بودم. برم ببینم چی به چی بود اصلا.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها