سلام

-این ترم کلاس زبان ثبت نام نکردم و دارم تمام کتابهایی که تا الان خوندم رو مرور میکنم، برای اینکه لازم بود. نمیخواستم بدون مرور برم سطح بعدی که intermediate پیشرفته ست، خیلی از گرامر ها رو یادم میره استفاده کنم. نه اینکه بلد نباشم، یادم میره که مثلا الان این جمله ای که دارم میگم این گرامر خاص رو می طلبه، برای همین گفتم بهتره مرور بشه تمام درس ها. یک کتاب گرامر خریدم بنام Understanding and using grammar از بتی آذر. خیلی کتاب خوب و سنگینیه، به حدی که Simple present رو هم احساس میکنم بلد نیستم :)) از بس که مثالهای سختی داره.

- امروز بیست و یکمین روزی بود که از اپلیکیشن Duolingo استفاده کردم و خیلی راضیم ازش، تا یه جای خوب پیدا کنیم که بریم کلاس خیلی کمکمون میکنه این اپ.

- تعطیلیه فردا رو دوست ندارم برای اینکه مامانم خونه رو ریخته بیرون برای تمیز کاری. آشپزخونمون سوسک ریز داره و داریم همه چیز رو میشوریم و جمع میکنیم که سم پاشی کنیم، خیلی زیاد و ترسناکن :(( بدی ماجرا وقتیه که یکروز صبح پاشدم و دیدم یک سوسک بزرگ مرده هم افتاده نزدیک حموم :(((( حالا من چجوری برم حموم؟ میترسم یه سوسک از یه جایی بیاد و اصلااااا تحمل همچین شرایطی رو ندارم، رسما سکته میکنم :((

- به شدت به UX علاقه مند شدم و میخوام برم دنبالش و حسابی یاد بگیرمش. من که مطمئنم میتونم باهاش یه کسب و کار حسابی راه بندازم. شما هم برام انرژی مثبت بفرستید. ♥

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها