سلام

-بله درسته میارزید این گردن درد رو تحمل کنی ولی بجاش از صبح تا ظهر همش تو آب باشی و سرسره های مختلف و جذاب رو امتحان کنی. اُ پارک رو میگم. پنجشنبه با دوستان عزیزم رفتیم اونجا و از هشت صبح تا سه و نیم بعد از ظهر اونجا بودیم. اولین بارم بود و باید بگم بسیار بهم خوش گذشت، بسیار تمیز و لذت بخش بود برام فقط موقع بازی قیف ( اون قرمزه ) گردنم ضربه خورد و الان از تمام زوایا درد میکنه ، درد به حدی زیاده که کوفتگی های دستم اصلا برام معنی و مفهومی نداره. خب تا بحال تو این محیط قرار نداشتم و وقتی زمان موج دادن به استخر میشد مثل بچه ها ذوق میکردم و مثلا میشستم لب ساحل و از موجی که میومد روم لذت میبردم. عمیقا پیشنهاد میکنم که اگه تا بحال امتحانش نکردید از دستش ندید. 

- امروز جلسه آخر کلاس زبانم هستش، دوشنبه و چهارشنبه امتحان دارم و باید بگم که این ترم به اون خوبی ای که دلم میخواسته درس نخوندم و به نحوی حوصله کلاس رو نداشتم. امیدوارم امتحان به سادگی هرچه تمام تر برگزار بشه تا بعد ببینم میخوام چیکار کنم. شاید مجبور بشیم خصوصی برداریم شایدم نه، و چیزی که خیلی برام مهمه شروع یادگیری زبان آلمانیه، البته الان شروع کردم با یه اپلیکیشن به نام Duolingo آلمانی میخونم. خیلی اپ جالب و کاربردی ای هستش ولی مسلما مثل کلاس نمیشه. من هنوز نمیدونم حروفشون رو چجوری تلفظ میکنن و فقط چندین تا کلمه یاد گرفتم چجوریه ولی نه اصولی.

-باید یه نفر و استخدام کنم که لاکم رو پاک کنه و یه دونه جدید برام بزنه.

- کتاب چگونه شخصیت سالم تر بیابیم یه قسمت داره در باره خشم و عصبانیت و چقدر خوبه این فصل نیاز دارم چند بار اون قسمت رو مطالعه کنم تا کامل به خورد مغزم بره و یاد بگیرم سر هر موضوع کوچیکی عصبانی نشم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها