سلام

-کتاب شرمنده نباش دختر ریچل هالیس رو تموم کردم و باید بگم بطور کل کتاب خوبی بود، مخصوصا برای کسانی که میخوان کسب و کاری جدید راه اندازی کنن یا از خیلی چیزها میترسن، از نه گفتن، از مثل دیگران نبودن و فکر میکنن که این نقطه ضعف محسوب میشه، خلاصه خیلی کتاب مفیدیه، خوندنش ارزشمند بود برام.

- از امروز هم شروع کردم کتاب "چگونه شخصیت سالم تر بیابیم" اثر دکتر وین دایر و صد البته با ترجمه بدرزمان نیک فطرت رو بخونم، در واقع قبلا تا نصف کتاب خونده بودم ولی به دلایلی که هنوز بر خودمم پوشیده ست خوندنش رو ادامه نداده بودم، شاید زمان و مکان مناسب خودن این کتاب برای من الان باشه، شاید الان بیشتر چیز ازش یاد بگیرم و تو زندگیم استفاده کنم، کسی چه میداند؟

- تصمیم گرفتم که برای مهمونی چیکن استراگانوف و سوسیس بندری درست کنم، میخواستم چیز کیک هم درست کنم که مامانم گفت میخواد برای خواهرم که تولدش خرداد بود یه کیک بگیره و بدین ترتیب پروژه درست کردن چیز کیک کنسل میشه. دیروز رفتیم خرید و چند قلم جنسی که به جزئت میتونم بگم تا یکی دو ماه گذشته میشد با 200 هزارتومن خریداری بشه رو 500 هزار تومن ناقابل پول دادم. خداروشکر میکنم که توانایی خرید کردن دارم ولی خدا به بقیه رحم کنه با این وضعیت نابسامان.

- کلا این ماه، ماه خرید کردن بنده بود. خیلی وقت بود که برای خودم خرید نکرده بودم، به همین جهت دو عدد مانتو، سه عدد شال، لباس مهمونی، دو عدد لاک و خریداری نمودم و باید بپرسم لاک دیگه چرا انقدرررررررررر گرون شده؟ دونه 25 هزارتومن آخه لعنتی؟ جورابی که قبلا میخریدم 8 هزار تومن شده 20 هزار تومن،آخه آدم بره به کی بگه این حرفارو؟ ای از خدا بی خبران . ای گند زنندگان در معیشت مردم :(

- دیروز شهروند بودم و در کمال تعجب دیدم که دوباره پد سپتونا آورده و باید بگم که شبی خون زدم بهش و نزدیک پنج بسته برداشتم از ذوقم و الان بی صبرانه منتظرم که دوباره بشم :))) نمیدونید که رنج ها کشیدم در بی سپتونایی.

-این که دوباره دو تا دوتا ون گشت ارشاد میبینم سر هر میدون اصلی و چهارراه اصلی ای واقعا مسخره ست. تمام نظام و پایه های مملکت درست شده و فقط همین یک مقوله ی حجاب مونده درست بشه تا کشورمون در راس کشورهای سروسامان یافته ی عاری از هرگونه جرم و فساد و رانت خواری و فقر قرار بگیره.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها