سلام

بالاخره دارم میرم استادیوم و در پوست خود نمیگنجم

صبح جمعه از خواب بیدار شدم و دیدم دارن میگن فقط یه جایگاه رو به خانم ها اختصاص دادن که اونم پر شده بود همش و از شب قبل داشتن بلیط میفروختن! آنچنان ریختم بهم که خدا میدونه چونکه قرار بود 17 مهر بلیط فروشی آغاز بشه و اینا از 11 مهر شروع کرده بودن، تازه اصلا نگفته بودن که توی کدوم سایت میتونی بلیط بخری. تو توییتر سوال پرسیدم و یکی جواب داد و بدو بدو لپتاپ آوردیم و سایت رو باز کردم ( رو موبایل باز نمیشد ) و دیدم بعله دو تا جایگاه باز بوده که پر شده، داشتم از عصبانیت خفه میشدم رسما، هر 1 دقیقه یک بار سایت رو رفرش میکردم بلکه یه جایگاه دیگه هم باز شده باشه و خلاصه بعد از 15 دقیقه سایت ازم خواست دوباره لاگین کنم، وقتی وارد شدم دیدم یه جایگاه باز شده و ازخوشحالی نفهمیدم چجوری بلیط خریدم crying چهارتا گرفتم، برای خودم و مامانم و خواهرم و دوستم، به پسرها هم گفتیم که برای خودشون بگیرن و خلااااااصه پنج شنبه این هفته دارم میرم استادیووووووووووووووم.

کیتی ( سگ دوستم ) دیشب رفت خونشون و ما همگی ناراحت بودیم که داره میره، با اینکه کلی دعوا داشتن با پویول ( سگ خودم )  ولی خیلی خوب بود خونه پر از سگ بود و خیلی هیجان انگیز. از دیشب همه دپرس شدیم.

یه PDF مربوط به UX پیدا کردم، امیدوارم بتونه کمکم کنه تو یاد گرفتنش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها